Илхан Андай: Подкрепата на Христо Иванов за Доган ще има разрушителна сила за Демократична България
Христо Иванов зае позиция за вътрешния спор в ДПС и заговори за подкрепа на лагера на Доган, дори преди Ердоган да коментира проблема. Думите му ще имат разрушителна сила за ПП-ДБ както изказването на Кирил Петков, че ще изперат Бойко Борисов. Това заяви в студиото на Нова ТВ журналистът Илхан Андай.
Според него сега е важно Доган да си направи трезвия анализ, че тези, които ходят при него му представяха нещата повратно и неправилно.
Култа към Доган го има, но машината ДПС скърца, а от този култ се опитват да се възползват тези, които богатеят на гърба на хората 30 години. Може да се окаже, че на следващите избори ще има две партии ДПС, важно е да седнат двата лагера и да се разберат, защото щетата ще бъде голяма, предупреди анализатора.
Очаквайте новини от лагера на Аталай и Чакъров, ще се опитат да свикат Централен съвет. Но това ще бъде просто едно огромно събрание, без никаква стойност, за да покажат подкрепа за Доган, допълни гостът.
Още от България
Божанов: Гледаме нов епизод на “Колеги, прибирайте се”, с процедурни хватки на кабинета не се разбива корупция
Преди година е осуетена проверка на ДАНС в складове за лекарства по сериозни съмнения за схема за източване на значителни средства, включително от Здравната каса, днес поискахме изслушване по темата и управляващите го отхвърлиха, каза съпредседателят на “Да, България”
Стефан Арсов: ГЕРБ не са за изцяло машинно гласуване, да остане смесеното
Около 50% от българските граждани гласуват с машина, а останалите 50% – с хартиена бюлетина, което означава, че смесеното гласуване работи и е добра форма за провеждане на избори, посочи депутатът
Предложен от Радев пое за втори мандат Държавна агенция „Разузнаване“
Антоан Гечев е бил преди това зам.-шеф на Служба "Военно разузнаване" до 2019 г., а след това военен аташе в Рим, баща му е работил за съветското военно разузнаване от Вашингтон в годините на Студената война