14 Януари, 2026

Иван Гарелов, проф. Минеков и куп стари социалисти подкрепят Мая Манолова

Иван Гарелов, проф. Минеков и куп стари социалисти подкрепят Мая Манолова

Иван Гарелов и Мая Манолова, /снимка: Sofiapress

Щели да дават крила на младите хора в София и да се грижат за културата в София

Стари социалисти си чукнаха среща в столичен хотел, за да подкрепят Мая Манолова за кмет на София. Сред тях са проф.Величко Минеков, проф. Валентин Старчев, проф. Андрей Пантев, Боян Ангелов-председател на СБП, журналистите Лили Маринкова, Виза Недялкова, Валерия Велева, както проф. Валери Стефанов, проф. Андрей Пантев, композиторите Георги Костов. 

Водещият на събитието Иван Гарелов даде думата на Мая Манолова, която видимо развълнувана и респектирана от присъствието на хората в залата сподели за възможността, която й се открива да чуе техните идеи и мъдрост за това как да бъдат положени грижи в София за културното наследство, а така също и как да се даде подкрепа и крила за младите таланти за бъдещето. „Вие сте хората, които можете да ми дадете кураж. Състезанието за София се оказва много по-тежко и трудно. Промяната е нужна не само за мен като кандидат за кмет, не само на вас като творци, тя е нужна на гражданите. Това от което имаме огромна потребност в момента е кураж, енергия и мъдрост за промяната". 

Сподели:

Коментари (0)

СОС ще изслуша в четвъртък Васил Терзиев за боклука

СОС ще изслуша в четвъртък Васил Терзиев за боклука

До 15 януари се очаква и техниката, която беше закупена по извозване и сметосъбиране да пристигне. 

Борисов: ГЕРБ подкрепя сегашния  Изборен кодекс за гласуване едновременно с машини и хартиени бюлетини

Борисов: ГЕРБ подкрепя сегашния Изборен кодекс за гласуване едновременно с машини и хартиени бюлетини

Лично аз съм против промени в Изборния кодекс в "12 без 5" непосредствено преди изборите, казва лидерът на ГЕРБ

Лорер: Това, че нямаме бюджет е фатално за държавата

Лорер: Това, че нямаме бюджет е фатално за държавата

В 51-вия парламент не е била обсъдена нито една дългосрочна политика за страната – нито стратегия за сигурност, нито за отбрана, нито за инвестиции и икономика