6 Юни, 2026

Ивайло Мирчев за проекта на Янев: Трудно е да говорим за партия, по-скоро е спецполитическа операция

Ивайло Мирчев за проекта на Янев: Трудно е да говорим за партия, по-скоро е спецполитическа операция
Ивайло Мирчев

"Аз мисля, че не можем така смело да говорим за партия в случая на Янев. По-разумно би било да го наречем Специална политическа операция." Това написа на страницата си във Фейсбук депутатът от "Демократична България" Ивайло Мирчев.

"Чия точно е политическата операция можете и сами да прецените, няма да обиждам интелекта ви с излишни обяснения. 

Също така искам да кажа на чакащите зад ъгъла кандидат-основатели на партии, че има и други синоними на “възраждане” в българския език, та чакаме с трепет да видим “Български прогрес”, “Български подем”, а защо не и “Българско възкръсване”?", коментира депутатът. 

Сподели:
Плевнелиев: Следя казуса с „Баба Алино“!  Не може да има половин прозрачност и половин върховенство на закона

Плевнелиев: Следя казуса с „Баба Алино“! Не може да има половин прозрачност и половин върховенство на закона

Бившият държавен глава отбеляза, че по случая „Баба Алино“ все още не е чута официалната позиция на ДНСК.

Ще поведе ли патриарх Даниил хомофобско шествие?

Ще поведе ли патриарх Даниил хомофобско шествие?

Тома Биков: Направихме твърде много компромиси с ДПС и ПП-ДБ

Тома Биков: Направихме твърде много компромиси с ДПС и ПП-ДБ

Депутатът беше категоричен, че отговорността за настоящото управление е изцяло на президента Румен Радев и „Прогресивна България“

Коментари (0)