България
Ивайло Мирчев: Заради сделката "Боташ", Европейската прокуратура влезе в офисите на Булгартрансгаз
Европейската прокуратура е влязла в офисите на Булгартрансгаз. Поводът е скандалната далавера на президента Радев и служебното му правителство "Боташ", ощетила България с милиарди. Това съобщи на страницата си във фейсбук политикът от „Да, България“ Ивайло Мирчев. Той е категоричен, че загубите от тази сделка са за милиарди, а цената я плащат всички българи.
ДАНС услужливо покрива схемата "Боташ", а пионките енергийни министри на Радев правят всичко възможно да я потулят.
Турция, обаче си иска парите, България не плаща и вече дължим над 15 млн, добави Мирчев.
Фактор
ДАНС услужливо покрива схемата "Боташ", а пионките енергийни министри на Радев правят всичко възможно да я потулят.
Турция, обаче си иска парите, България не плаща и вече дължим над 15 млн, добави Мирчев.
Още от България
Радев: Няма да купуваме ракети за F-16, сменяме Спецов и вдигаме пенсиите
От следващата седмица министрите започват да изнасят информация за скандални обществени поръчки, безсрамни заплати в бордове и държавни дружества на загуба, заяви премиерът в началото на днешното правителствено заседание
Издирват изчезнало двегодишно дете в село Александрово
Облечено е в син панталон, сива блуза с дълги ръкави и черно елече и носи бели маратонки. Не носи вещи в себе си.
НС започна заседанието с едноминутно мълчание в памет на Любен Дилов - син
Дилов-син е избиран за народен представител девет пъти. Той е сред авторите и създателите на едни от най-популярните телевизионни формати у нас.