14 Март, 2026

Какво двуличие - вече е ясно, че Радев е острието на руските хибридни атаки срещу България!

Какво двуличие - вече е ясно, че Радев е острието на руските хибридни атаки срещу България!

Николай Ненчев

Николай Ненчев*

Е, няма такова двуличие!

В рамките на моя мандат направих законодателни промени за т. н. "Air Policing",  за да бъде възможно заедно с нашите съюзници от НАТО да охраняваме  въздушното ни пространство и така да допринесем за нашата национална сигурност и за сигурността на нашите партньори! Тогава БСП, АТАКА и днешният президент Радев остро се противопоставиха на тази инициатива. Радев и днес твърди, че причината да напусне армията е именно решението ми за съвместна охрана на въздушното ни пространство съвместно с нашите съюзници от НАТО!

Днес вече като главнокомандващ на въоръжените сили, встъпвайки дори във втори мандат, той позорно мълчи! 

От довчерашния лобист на "МиГ-29" и удобния за Кремъл "Грипен", днес Радев приема, макар и мълчаливо съвместната охрана на въздушното ни пространство. Избраникът на Решетников не направи нищо през последните години за ВВС, освен да лобира за скъпи и некачествени ремонти на "МИГ-29" в Русия, както и да бави и спъва процедурата за придобиване на натовски изтребители.

Този човек е двуличник! Веднъж се хвали, че е възстановил диалога с Путин, а на другия ден твърди, че е атлантик. Следва опорките на Путин, че "Крим е руски" , но в същото време твърди, че НАТО е гарант за националната ни сигурност!  Вече е ясно, нали? Радев е острие на руските хибридни атаки в България!

Сподели:

Коментари (0)

Борисов: Подготвят смени в екипите, които могат да пипат машините за изборите

Борисов: Подготвят смени в екипите, които могат да пипат машините за изборите

"Румен Радев и неговото правителство дадоха картите на България в ръцете на Ердоган, и сега той си играе с нас"

БНБ: 89% от левовете вече са изтеглени от обращение

БНБ: 89% от левовете вече са изтеглени от обращение

Евробанкнотите и евромонетите в обращение са на обща стойност над 8.0 млрд. евро

Облачно и мъгливо утро, слънце след обяд, температурите са пролетни

Облачно и мъгливо утро, слънце след обяд, температурите са пролетни

Слънцето в София изгрява в 6 ч. и 41 мин. и залязва в 18 ч. и 32 мин, продължителността на деня:е 11 ч. и 51 мин.