7 Юли, 2026

Кирил Петков сгафи: Агитира в деня на изборите, обяви номерата и имената, за които е гласувал

Кирил Петков сгафи: Агитира в деня на изборите, обяви номерата и имената, за които е гласувал
Кирил Петков

Съпредседателят на "Продължаваме промяната" Кирил Петков сътвори гаф. В деня на изборите, след като гласува, той обяви за кого е пуснал бюлетина и обяви числата на коалицията си и на Румен Радев.

Според него това не било агитация, защото не казал пряко на народа как да гласува. Припомняме, че нито един от кандидатите досега не си е позволявал подобно отношение и не е използвал включването на живо по всички национални телевизии, за да рекламира партията си или да обявява номера за президентския вот. Всички те деликатно отговарят на репортерите с клишета как са пуснали бюлетина за "промяна в държавата, за по-добър живот, за светли бъднини и за повече пари за хората", за да спазят закона да не се агитира в деня на изборите. 

Сподели:
На петата година: Песков откри, че се води "истинска война", а не "СВО"

На петата година: Песков откри, че се води "истинска война", а не "СВО"

Говорителят на Кремъл обвини Запада за това, че "Русия все още не е спечелила войната"

Медведев цинично „поздрави“ САЩ за 250-годишнината им:  Империя на злото ли са?

Медведев цинично „поздрави“ САЩ за 250-годишнината им: Империя на злото ли са?

Склонният към злоупотреба с алкохол бивш президент очевидно е забравил, че "Империя на злото“ е термин, който се полага на путинска Русия в наследство от СССР, а тя напълно го заслужава. Въведе го в употреба Роналд Рейгън.

„Яхтата на Путин“ за над 130 млн. долара спешно се изтегля към Арктика

„Яхтата на Путин“ за над 130 млн. долара спешно се изтегля към Арктика

Източник от НАТО е съобщил пред изданието, че при преминаването през Балтийско море конвоят е бил наблюдаван от военноморските сили на Германия и Дания.

Коментари (0)