8 Февруари, 2026

Кирил Петков: Това, което работи за ГЕРБ, ще работи и за България - стига толкова цупене

Кирил Петков: Това, което работи за ГЕРБ, ще работи и за България - стига толкова цупене

Кирил Петков

Бюджетът, анонсиран от Асен Василев, е направен изключително съвестно, заяви съпредседателят на ПП

Правителството няма да падне. Аз имам три дъщери и някой път играем на "Не се сърди, човече". Една от тях много мрази да губи и обикновено след загуба се сърди, тръшка се. Бойко Борисов в момента е получил една загуба. 

Това заяви лидерът на "Продължаваме промяната" Кирил Петков пред "Нова".

"ГЕРБ трябва да преосмислят едно нещо. Тази стратегия - ние подкрепяме правителството, но не сме доволни от него - вече не работи за тях. Нещото, което работи за тях, ще работи и за България - стига толкова цупене. Време е да работим за хората", кометира още той. 

По думите му бюджетът, анонсиран от Асен Василев, е направен изключително съвестно.

"Имаме месец и половина да обсъждаме бюджета. Мисля, че всички реагират следизборно, някак прекалено", заяви Петков.

Във връзка със загиналите в катастрофи спортни легенди в събота, Кирил Петков каза: "Войната по пътищата е нещо, с което всички трябва да се преборим като общество. Надявам се следващият път прокуратурата да се задейства, без да трябва новината да се задейства от медиите."

Сподели:

Коментари (0)

Николай Денков: Без съдействието на службите базата в Петрохан не може да съществува

Николай Денков: Без съдействието на службите базата в Петрохан не може да съществува

За да няма спекулации, институциите - включително гл. прокурор, министър на вътрешните работи и ДАНС, трябва да изяснят кой или кои са убийците

Дъжд и облаци днес, сняг и студ през новата седмица

Дъжд и облаци днес, сняг и студ през новата седмица

През първите дни от новата седмица вятърът ще се ориентира от североизток и с него ще прониква студен въздух

Харалан Александров: Радев вече не се прави на оракул, за да не изплаши потенциалните си избиратели

Харалан Александров: Радев вече не се прави на оракул, за да не изплаши потенциалните си избиратели

Според него след Великден ще има някакво своеобразно връщане към "нормалността", която в момента е силно застрашена