28 Август, 2026

Кола блъсна две момичета на спирка във Враца

Кола блъсна две момичета на спирка във Враца

Според лекарите от Враца и двете момичета са с опасност за живота

Млад шофьор се заби в спирка във врачанския кв. "Дъбника" снощи и помете две деца. Водачът на колата с немска регистрация изгубил контрол над волана и се качил на тротоара преди да се забие в спирката до блок 24 и да блъсне две 17-годишни момичета. С тях било и трето момиче, то останало невредимо при удара, но е в шок от преживяното.

Пострадалите деца, със счупени крака, наранявания по главата и множество други травми бяха настанени във врачанската болница, но по-късно през нощта заради тежкото им здравословно състояние бяха препратени по спешност в столичния „Пирогов”.

Според лекарите от Враца и двете момичета са с опасност за живота.

Според първоначалните данни в катастрофиралата кола са пътували младеж и приятелката му.

Според свидетели на удара зад волана е бил младежа, но приятелката му заявила пред разследващите, че тя е управлявала колата.

Сподели:
МС смени Петко Салчев като представител на държавата в надзора на НЗОК

МС смени Петко Салчев като представител на държавата в надзора на НЗОК

На негово място е определен Христо Стоянов

Опасно мъртво вълнение по Южното Черноморие, морето взе нови жертви

Опасно мъртво вълнение по Южното Черноморие, морето взе нови жертви

На повечето плажове влизането в морето е забранено

Шефът на американските ВВС  ген. Уилсбах прие командира на военната ни авиация ген. Русев

Шефът на американските ВВС ген. Уилсбах прие командира на военната ни авиация ген. Русев

Генерал-майор Русев се срещна с военнослужещи от българските Военновъздушни сили, които преминават обучение за пилоти на F-16 в базата „Морис“ в Аризона

Коментари (0)