17 Юни, 2026

Ковчезите вече пристигат – човешките същества остават и до днес най-евтиния ресурс в Русия

Ковчезите вече пристигат – човешките същества остават и до днес най-евтиния ресурс в Русия

Дано майките с черни забрадки намерят сили и разрушат прогнилия и безчовечен путинов режим

Николай Слатински

Руски момчета, загинали заради безумието на Путин! Техните майки ще бъдат до края на живота си (ако това тяхното вече ще е живот) с черни забрадки.
И колко още такива момчета са жертва на този сатрап?

Хиляди!!!!

И колко още от тях лежат из украинските поля неприбрани от собствените им другари?

Хиляди!!!!

И колко още са изгаряни сякаш непотребни вторични суровини в подвижните крематориуми на една загубила лице и разум армия?

Хиляди!!!!

И колко още ще бъдат върнати в Русия в черни чували като Груз 200?

Хиляди!!!!

Никога никой, откакто Русия съществува, не е ценил там живота на обикновените хора. Винаги се е воювало не с умение, а с число. В пещта и пастта на войната властниците и генералите са хвърляли най-евтиния ресурс в Русия - човешките същества...
Човекът в Русия е бил неизменно 
или пушечно месо за амбициите и психическите увреждания на императори, царе, генерални секретари, президенти;
или пък винтче в деспотична и ретроградна, репресивна и реакционна система.

Като студент някога в Харков, бях още много незрял, но като наблюдавах отвътре и отблизо Съветския съюз, винаги съм се питал и това може да се прочете в моите запазени дневници от онова време - каква е тази държава, която се кълне, че прави всичко в името на народа, а

пукната копейка не дава за живота на отделния човек 

През 80-те години на миналия век видях с очите си майките на убитите руски момчета - с черни забрадки и свещи в ръка, мълчаливо вървят из града в траурно шествие - бях потресен от тази печална гледка.
Затова казвам: Не Рейгън, не Западът, не капитализмът, не демокрацията - руските майки в черни забрадки, скърбящи за своите синове, разрушиха деспотичното, тоталитарно, склеротизирало и безчовечно общество на совок (съветския соц).

Надявам се и сега майките с черни забрадки в Русия да намерят същите сили и смелост и да разрушат прогнилия и безчовечен путинов режим. Режим, отнел им най-свидното - техните деца.

Сподели:
България не трябва да поема щафетата от Орбан като руски троянски кон в ЕС

България не трябва да поема щафетата от Орбан като руски троянски кон в ЕС

Кирил-Гундяев не е просто религиозна фигура - той е политически инструмент на Кремъл - човек, свързван с КГБ с агентурно име „Михайлов“ Рупор на Путин, който публично оправдава агресията срещу Украйн

ДБ настоява управляващите да оттеглят кандидатурата на Асен Меджидиев за подуправител на НЗОК

ДБ настоява управляващите да оттеглят кандидатурата на Асен Меджидиев за подуправител на НЗОК

"Да предложат истински реформатор, който в тази тежка ситуация с бюджета да направи така, че НЗОК да не се източва"

Борисов след доклада за РСМ: Евродепутатите показаха, че няма да допуснат злоупотреба с европейските договорености

Борисов след доклада за РСМ: Евродепутатите показаха, че няма да допуснат злоупотреба с европейските договорености

"Българската позиция остава ясна и категорична - българите трябва да бъдат вписани в Конституцията на западната ни съседка, за да може тя да започне своя преговорен процес по същество"

Коментари (0)