18 Април, 2026

Красимир Богданов: Разумният глас на протестите трябва да бъде чут

Красимир Богданов: Разумният глас на протестите трябва да бъде чут

Красимир Богданов

Депутатът от групата на ВМРО е убеден, че мандатът ще бъде изпълнен, но с корекциите от гражданското недоволство

Депутатът от ВМРО Красимир Богданов заяви за пореден път, че „разумният глас“ на протестиращите трябва да бъде чут, за да се предприемат нужните мерки от настоящия парламент за справяне с коронакризата.

„Разумният глас на протестиращите трябва да бъде чут. Все пак ние сме избрани от народа и трябва да се съобразяваме с исканията му“, каза Богданов.

От друга страна той разкритикува хората, които блокираха ключовите кръстовища през изминалото денонощие и попречиха на останалата част от софиянци да изпълняват служебните си задължения.

„Това, което ние сме настоявали, успяваме да го постигнем сега. Под уличния натиск, вероятно. За нас не е важно кой е министър-председателя, а е важно да бъде изпълнено това, под което сме се подписали“, каза още народният представител.

Сподели:

Коментари (0)

За първи път: Постигната е проверка на 100% от инсталираните машини

За първи път: Постигната е проверка на 100% от инсталираните машини

Проверката беше осъществена с помощта на 100 държавни служители, които съдействаха на Централната избирателна комисия и екипа на Сиела Норма

Автобус помете 3 паркирани коли в Хасково

Автобус помете 3 паркирани коли в Хасково

Шофьорът на електрическото превозно средство по линия № 3 е загубил контрол над него и се блъснал в автомобилите, които при удара са се преобърнали и са се качили един върху друг

Маргаритов: При потребителската кошница поскъпването е малко и изчисленият процент инфлация е по-нисък от реалния

Маргаритов: При потребителската кошница поскъпването е малко и изчисленият процент инфлация е по-нисък от реалния

Това, което се случи след приемането на еврото, е международната обстановка, която със сигурност влияе най-сериозно върху това повишаване на цените, заяви бившият зам.-министър на икономиката