България
Красимир Ципов: Президентът да каже имал ли е информация за разследваната от ОЛАФ обществена поръчка
„Призоваваме президентът да каже имал ли е информация за случващото се по проведената обществена поръчка от назначеното от него служебно правителство за 290 джипа в МВР, която сега ОЛАФ разследва“.
Това призова в ефира на ТВ Европа депутатът и бивш зам.-министър на вътрешните работи Красимир Ципов.
Той добави, че министърът на вътрешните работи Валентин Радев не е могъл да развали обществената поръчка и да не подпише направеното споразумение, тъй като това не е разрешено от Закона.
Още от България
Нанков: Министър Шишков е забравил, че и при него се даваха аванси за строителство
"Но, да го оставим да говори - по-добре е от това да спират обектите"
Радев едно си знае: Най-сетне Европа да склони да започне преговори с Русия
Дипломацията трябва да влезе в ролята си, настоя той. По думите му има достатъчно европейски политици, които могат да преговорят с Русия
Наводнение заля болницата в Трявна, за спешен ремонт са лабораторията и поликлиниката
Заради течовете се е наложило в детското отделение и в клиничната лаборатория да бъде преместена апаратура и мебели, за да може работата на медицинските екипи да продължи нормално