6 Август, 2026

Макрон за Денков: Поведохте смела борба за реформи и проевропейска политика за България

Макрон за Денков: Поведохте смела борба за реформи и проевропейска политика за България
Николай Денков и Еманюел Макрон, снимка: Facebook

"Скъпи Николай, благодаря Ви, че дойдохте в Париж и че поведохте тази смела борба за реформи и проевропейска политика за България и за Европа", пише в официалния ФБ профил на френския президент Еманюел Макрон след посещението на българския премиер във Франция.

"Заедно ние ще продължим да вървим напред в името на европейската сигурност и отбрана и за нашия енергиен суверенитет, най-вече чрез ядрената енергия", завършва поста.

Сподели:
Галъп: 52% не са съгласни с външната политика на Радев

Галъп: 52% не са съгласни с външната политика на Радев

Няма съществена динамика в доверието към основните политически сили през първите 100 дни от съставянето на правителството на Румен Радев.

Иво Сиромахов: Комунизмът уби красиви умове като Яна Язова, Георги Заркин, Райко Алексиев...

Иво Сиромахов: Комунизмът уби красиви умове като Яна Язова, Георги Заркин, Райко Алексиев...

"Уби ги в буквалния смисъл на думата – удуши ги, разстреля ги, обеси ги", пише той

ПП: Гълъб Донев да не допусне държавата за загуби  Пловдивския панаир и да го "подари" на Георги Гергов

ПП: Гълъб Донев да не допусне държавата за загуби Пловдивския панаир и да го "подари" на Георги Гергов

Повод за това настояване е последното определение на Върховния касационен съд, според което активната легитимация да представлява държавата по делото принадлежи на министъра на финансите, а не на министъра на икономика

Коментари (0)