„Време е да се водят разговори не за хора, а за политики. Трябва да се направи почтено правителство, което да се занимава с неотложните проблемите на обикновените български граждани“, заяви пред бТВ Мая Манолова, председател на коалиция "Изправи се!Ние идваме!"
"Ние се виждахме с Тошко Йорданов. По време на предизборната кампания се виждахме в офисите си, тъй като имахме много още теми. Срещите обаче бяха на техническо ниво. Тогава заявихме, че разговорите трябва да се водят публично, честно и в Парламента. Те се съобразиха с това", съобщи Манолова.
"Целта ни е да отворим парламента за гражданите. Затова и променихме името на нашата коалиция - от "Мутри вън! на "Ние идваме", обясни тя.
"Съдебната реформа първа ще бъде сложена на масата. По темата ще започнат консултации между всички парламентарни групи", каза още Манолова.
"Ако се преизчислят пенсиите пенсионерите ще пролучават с около 30% повече. Парадоксално е колко договори за милиарди левове са платени авансово, а за пенсиите няма пари“, коментира тя.


Коментари (0)