3 Юли, 2026

Марешки и Симеонов ще водят листите във Варна и Бургас

Марешки и Симеонов ще водят листите във Варна и Бургас
Валери Симеонов и Веселин Марешки

Лидерите на ВОЛЯ и НФСБ Веселин Марешки и Валери Симеонов ще водят листите на Патриотичната коалиция във Варна и в Бургас. След тях са знакови имена от двата морски града и хора, доказали, че работят за българските граждани и националния интерес. И двамата взеха решение да оглавят само по една листа, съобщиха от пресцентъра на НФСБ. 

„Варненци ме познават добре. Варна е символът на освобождението от картела. Битката ми за справедливи цени започна именно от там - преди 30 години с аптеките и преди пет години с бензиностанциите. Наясно съм с проблемите на съгражданите ми и имам готови решения за тях. Въпрос на чест и отговорност е да поискаш доверието именно на хората от родния си град“, коментира лидерът на ВОЛЯ и зам.-председател на Народното събрание Веселин Марешки.

„Бургас е родината на патриотизма, на Националния фронт за спасение на България и на телевизия СКАТ. Но аз съм човек на действието – вярвам, че трябва да продължа да представлявам Бургас с реална работа, не с приказки“, заяви лидерът на НФСБ и зам.-председател на Народното събрание Валери Симеонов.

Сподели:
Министър Милошев освободи Съвета на директорите на НДК

Министър Милошев освободи Съвета на директорите на НДК

Новият Съвет на директорите избра за изпълнителен директор Ия Петкова-Ангелова

Данаилов: Европейският надзор установи, че на „ДаллБогг“ липсват до 640 млн. лв., отнемането на лиценза беше неизбежно

Данаилов: Европейският надзор установи, че на „ДаллБогг“ липсват до 640 млн. лв., отнемането на лиценза беше неизбежно

"Парите не са инвестирани правилно и са недостатъчни, за да може да се посрещнат претенциите от всички хора, които са били пострадали и имат претенци към дружеството“

Асен Василев: Замразени плащания за майките и пенсионерите,  водопад от евро за...

Асен Василев: Замразени плащания за майките и пенсионерите, водопад от евро за...

"Увеличението на задълженията трябва да върви ръка за ръка с увеличението на правата. А правата на гражданите в проектобюджета на Гълъб Донев са замразени", смята той

Коментари (0)