РИК взе решение да отстрани майката
Майка и син от квотите на две различни партии са участвали в една и съща секционна комисия в Бургас. РИК взе решение да отстрани майката ,защото е била записана по-късно, предаде кореспондентът на bTV.
Засилено полицейско присъствие имаше в Бургас през днешния ден. Вяло, без сериозни нарушения и с куриозни случаи протичат изборите в Бургаска област. Няма нито една излязла от строя машина, включително в ромската махала.
25,86% е избирателната активност за Бургаска област към 16 ч., като най-висока е в Приморско. На последните избори активността е била горе-долу същата.
Още от България
Как се стигна до убийството на Младежкия хълм в Пловдив - от руския „лов на педофили“ и крайните нацистки идеи
Когато крайните идеи на „ловците на педофили“ попаднат в полезрението на деца реалността става зловеща и непредсказуема
Днес е по-горещо и сухо, умерен вятър леко разхлажда
Максималните температури - между 33° и 38°, по-ниски по крайбрежието на морето, в София 33°-34°. Температурата на морската вода е 25°-26°.
Овладяха пожара край Белица, избухнал след взрива в завод за боеприпаси
Осигурено е необходимото количество вода, което позволява на екипите да продължат действията си на терен