5 Април, 2026

Мрежата с ирония към Радев: Един вдигнат юмрук не е достатъчен за промяна

Мрежата с ирония към  Радев: Един вдигнат юмрук не е достатъчен за промяна

Борецът със статуквото даде третия мандат на статуквото, майтапят се с президента

Проф. Николай Слатински, експерт по национална сигурност:
Президентът вече веднъж направи груба грешка да връчи третия мандат на БСП. Казват, че е политическа лудост да правиш едно и също нещо, а да се надяваш на различен резултат 
Пет пъти отговорността за профукването на мандата бе на партиите, шестия път тя е и на президента.

 Асен Генов, блогър:
Големият променяч, фронтовак на промяната и борец със статуквото дава третия мандат на... статуквото. С БКП напред, другарки и другари!

Георги Даскалов, журналист:
Всичко върви по план. Писах го и по-рано.
Слави бойкотира. Бройката пада на 175. ДПС се разсейва.
Трябват някакви 85 гласа.
Имаме сделка. 
Само гледам какво ще направят дабългаристите.
Честито.

Стоил Яков, активист на ДСБ:
 Радетелят за стабилност и редовно правителство Румен Радев ще връчи третия проучвателен мандат на БСП. Приятелят на Митрофанова прави това, след ясните заявки на останалите партии, че няма как да подкрепят правителство предложено с мандат на БСП. Ако Румен Радев наистина е искал да има правителство щеше да връчи мандата на ДБ и да даде шанс на истински преговори за съставяне на кабинет с ясни задачи пред себе си. Вместо това направи мисията невъзможна и задълбочи политическата криза.
Един вдигнат юмрук не е достатъчен за промяна. Трябва и воля.
Сподели:

Коментари (0)

Как Русия присвоява духовното наследство на България: между исторически факти и имперски наративи

Как Русия присвоява духовното наследство на България: между исторически факти и имперски наративи

Истината не обслужва нито пропаганда, нито мит – тя изисква познание, контекст и интелектуална честност

Тодор Тагарев: Украйна не само има козове, но става важна и за други

Тодор Тагарев: Украйна не само има козове, но става важна и за други

Бившият военен министър поздрави Володимир Зеленски за това, че предлага ефикасен и евтин начин на защита от иранските дронове там, където американците не предлагат нищо

След 70- годишно подчинение, България най-после излиза от орбитата на Москва

След 70- годишно подчинение, България най-после излиза от орбитата на Москва

С подписването на споразумението между София и Киев страната ни скъсва с опеката на Кремъл и застана открито до Украйна