28 Март, 2026

Над 8 км достига опашката от товарни автомобили на ГКПП Кулата

Над 8 км достига опашката от товарни автомобили на ГКПП Кулата

Огромна опашка от товарни автомобили се е образувала на ГКПП Кулата.

Над 8 км достига опашката и е до разклона за Петрич. Системата за е-винетки на ГКПП "Кулата" работи.

Колоната от камиони е заради ремонт на гранично контролно-пропускателния пункт и по-малкото гишета, които обработват тежкотоварните превозни средства.

Агенция "Пътна инфраструктура" прави това уточнение по повод разпространена информация в медии, че голяма колона от автомобили достига до Петрич заради срив в електронната система.


   
Сподели:

Коментари (0)

Терзиев:  София ще бъде по-добро място за живеене и след 20, и след 50 години

Терзиев: София ще бъде по-добро място за живеене и след 20, и след 50 години

Кметът на София даде официален старт на пролетната залесителна кампания в землището на град Банкя.

 Асен Василев: Радев е един страхлив лицемер! Лъже, нагажда се, в листите му има агенти на ДС

Асен Василев: Радев е един страхлив лицемер! Лъже, нагажда се, в листите му има агенти на ДС

„Навръх Коледа 2024 г. се подписва предварителното споразумение за „Боташ“, лично договорено от Радев. Оттогава всеки от нас плаща 50 евро през сметките си за ток и газ и ще плаща още 10 години“, заяви той

Заради лошото време отлагат официалния старт на мотосезона

Заради лошото време отлагат официалния старт на мотосезона

Началото на сезона трябваше да бъде даден днес в 10:00 часа с водосвет на площад "Княз Александър I Батенберг" и да продължи с мотошествие до резиденция "Бояна".