От Националната агенция за приходите предупредиха, че за подаване на данъчни декларации не бива да се разчита на Българските пощи, които продължават да имат технически проблеми.
Най-бързият начин за подаване на декларация до крайния срок - 3 май - остава порталът за електронни услуги.
Друг вариант са офисите на НАП по постоянен адрес днес или в последния възможен ден - 3 май.
Още от България
Разследващи журналисти: Списъкът с полетите на Пеевски поражда повече въпроси, отколкото отговори
Николай Стоянов и Димитър Стоянов смятат, че темата повдига сериозни проблеми като тези за влиянието, прозрачността и работата на институциите у нас
Михаил Константинов: Радев влиза в капан с Изборния кодекс, много от избирателите му са пенсионери
Хората масово лъжеха в екзит половете. Те разказаха играта на управляващите, смята бивш заместник-председател на Централната избирателна комисия.
Слънчево на запад, облаците с гръмотевични дъждове се изтеглят на изток и север
Максималните температури - между 26° и 31°, за София - около 26°. Над Черноморието облачността ще бъде предимно значителна. На много места ще има гръмотевична дейност и краткотрайни валежи.