9 Април, 2026

Николай Хаджигенов за проектокабинета на ИТН: Очакваме продължението

Николай Хаджигенов за проектокабинета на ИТН: Очакваме продължението

Николай Хаджигенов

$От "Има такъв народ" ни показаха мултимедийна презентация, с по два реда за всеки кандидат, изгледахме я и си тръгнахме", разказа пред БНТ Николай Хаджигенов от "Изправи се БГ! Ние идваме!" как е преминала срещата на коалицията с "Има такъв народ" днес.

"Има шансове да бъде подкрепим кабинета на "Има такъв народ". Ще обсъждаме и хората, защото ние влезнахме в политиката по определени причини. Трябва да преборим врага, защото корупцията все още е факт. Това е сложна трудна война, която ние трябва да водим", заяви Хаджигенов.

За него някои от кандидатите са абсолютно непознати.

"Настояваме категорично да подпишем споразумение, което ще даде насоки какво ще прави това правителство с парламента. Идеята за нашето влизане в политиката е да направим промяна. Всеки от нас ще реши самостоятелно как да гласува", каза още Хаджигенов.

"Нашата парламентарна група очаква продължението. Очакваме да чуем мнение за споразумението, ако ще има такова, трябва да се изработи. Аз съм категоричен - споразумение трябва да има", подчерта отново Николай Хаджигенов.
Сподели:

Коментари (0)

Премиерът: Надявам се примирието между САЩ и Иран да бъде спазено

Премиерът: Надявам се примирието между САЩ и Иран да бъде спазено

Андрей Гюров изтъкна мигновеното отражение на примирието върху международните цени на петрола – спад до 94-95 долара за барел.

Борисов: Либерални среди уронват авторитета на България пред Брюксел и Вашингтон

Борисов: Либерални среди уронват авторитета на България пред Брюксел и Вашингтон

По време на срещата си с жители на Обзор Борисов изведе като основен проблем забавянето на указа след проведения референдум за отделяне на населеното място от община Несебър

 Кмет се опитва да „възстановява“ концлагера „Белене“ в нарушение на решение на МС, което не е изпълнил

Кмет се опитва да „възстановява“ концлагера „Белене“ в нарушение на решение на МС, което не е изпълнил

Да съхраним паметта за жертвите на комунизма, като създадем национален държавен музей, при което да бъде взето мнението на жертвите и техните наследници