Теодор Ушев
Омразата и ненавистта така са завладели бг фейсбука, че се чудя как още хората си казват "Добър ден" по улиците. Нима най-важното нещо в тази държава е дали протестираш и не, на кого симпатизираш и какви политически предпочитания имаш?
Омразата е предпоставка за реваншизъм,
а този филм сме го гледали многократно по нашите земи. Нито едните са сган, нито другите са кхмери.Топла слънчева есен е за всички.
Животът е кратък, а щастието мимолетно.
Още от България
Четири години по-късно: Вторият протокол с България остава препъникамък за евроинтеграцията на Скопие
Докладчикът в ЕП за Северна Македония Томас Вайц внесе поправка към последния доклад за напредъка на страната, в която призова „правната служба на Съвета (Европейския съвет) спешно да изясни всички неясноти относно правния статут на втория двустранен протокол към Договора за добросъседство и приятелство
Демерджиев: България е предала на САЩ схеми за заобикаляне на санкциите „Магнитски“
Разполагаме с информация, която според нас може да бъде разглеждана и като данни за федерални престъпления, коментира вътрешният министър
Слънчево и горещо, с летни бури и гръмотевици следобяд
Максималните температури в повечето места ще бъдат между 31° и 36°, за София - около 31°