25 Юни, 2026

Новите потвърдени случаи на COVID-19 у нас за последното денонощие са 226

Новите потвърдени случаи на COVID-19 у нас за последното денонощие са 226

Новите потвърдени случаи на COVID-19 у нас за последното денонощие са 226. Това показват данните на Единния информационен портал. Направени са 1863 теста, което означава, че делът на положителните резултати е 12,1 процента.

Починал е един пациент с потвърдена коронавирусна инфекция. Към днешна дата в болница са 384 души с диагноза COVID-19, от които 34 са в интензивно отделение. Новопостъпилите в лечебно заведение са 49.

СЗО определи разновидност на COVID-19 като „вариант от интерес”

Излекувани през последното денонощие са 236 души, а общо от началото на пандемията - 1 289 703.  Активните случаи към момента са 4201.Общо 38 664 души у нас са загубили битката с COVID-19 от потвърдените 1 332 568 заразени от началото на пандемията.

През последните 24 часа са поставени 121 дози ваксина срещу COVID-19, а общо от началото на имунизационната кампания - 4 724 061.
Сподели:
Пеевски: Паметта за агентите и доносниците на ДС не трябва да бъде заличена, за да не може да се повторят мракобесните времена на комунистическия режим

Пеевски: Паметта за агентите и доносниците на ДС не трябва да бъде заличена, за да не може да се повторят мракобесните времена на комунистическия режим

ДПС категорично се противопоставяме на намерението на управляващите и призоваваме за широк обществен дебат за бъдещето на Комисията по досиетата, казва лидерът

"Да, България": В бюджета на Гълъб Донев няма каквито и да е реформи, да се изтегли и преработи до 3% бюджетен дефицит

"Да, България": В бюджета на Гълъб Донев няма каквито и да е реформи, да се изтегли и преработи до 3% бюджетен дефицит

Вместо да надуват разходите и да теглят милиарди евро нов външен дълг, управляващите да се стремят към балансиран бюджет в тригодишната рамка, настоява Ивайло Мирчев

България представи амбицията си да се превърне в център за технологии и енергетика

България представи амбицията си да се превърне в център за технологии и енергетика

Под това послание се обединиха представители на българското правителство при откриването на третото издание на Регионалната икономическа среща на Американските търговски камари в столицата

Коментари (0)