1 Март, 2026

Облачността ще е значителна, валежите ще продължат

Облачността ще е значителна, валежите ще продължат

Облачността ще е значителна, валежите ще продължат. По-слаби и на по-малко места ще са през деня в североизточната половина на страната. В Югозападна България валежите ще са на повече места, а главно в следобедните часове ще са интензивни и значителни по количество. Ще духа до умерен, в източните райони - временно силен североизточен вятър, с който ще продължи да нахлува студен въздух. Минималните температури ще са между 7° и 12° , в София - около 10°; максималните - между 12° и 17°, в София - около 13°.

В планините облачността ще е значителна, валежите ще продължат. Сутринта над около 2000 метра ще вали сняг, но с понижението на температурите по-късно през деня сняг ще вали и при по-ниска надморска височина.   По Черноморието облачността ще е значителна, на места със слаби валежи от дъжд. Максималните температури ще са 12°-14°.

Сподели:

Коментари (0)

„Продължаваме Промяната“ включват в изборните си листи лица от протестите

„Продължаваме Промяната“ включват в изборните си листи лица от протестите

По време на най-масовите протести за последните 30 години се появи едно цяло ново поколение на площадите и разпознаваеми личности, които изразиха многократно нетърпимостта си срещу мафията и управленския модел на Борисов и Пеевски, посочват от партията

Сачева: Гюров не е избран, а назначен и отговорността за националната сигурност е на НС

Сачева: Гюров не е избран, а назначен и отговорността за националната сигурност е на НС

Това, което се случва в Близкия изток, е сериозна геополитическа ескалация, но няма причини да се притесняваме от военна заплаха за България. Членството ни в НАТО ни защитава най-много в момента, отбеляза Деница Сачева от ГЕРБ-СДС

ДСБ: Режимът в Техеран е отговорен за нарушени международни договори, убийства и репресии

ДСБ: Режимът в Техеран е отговорен за нарушени международни договори, убийства и репресии

Позиция на „Демократи за силна България“ за военните удари на Съединените щати и Израел по цели на режима в Иран