29 Март, 2026

Откриват зимния сезон на Витоша

Откриват зимния сезон на Витоша

Зимният сезон на Витоша ще бъде открит на 26 декември, вторник, съобщиха от Витоша ски.

От четвъртък ще заработят пистите:

"Витошко Лале 1",

"Витошко Лале 2",

"Меча поляна",

"Ветровала" и

"Витоша сноупарк".

Цените на всички лифт карти и услуги остават без промяна от миналата година, съобщават от "Витоша ски".

Еднодневната карта за възрастни е 50 лв., за ученици, студенти и пенсионери - 40 лв., за деца под 12 години – 35 лв. За повече дни и хора има отстъпки.

Родител с едно дете до 7 г. заплаща 55 лева за ден.

"Подготвили сме приятни изненади1", подканят организаторите. /БГНЕС
Сподели:

Коментари (0)

Зверствата в концлагера „Слънчев бряг“ ставали по устни указания на Мирчо Спасов

Зверствата в концлагера „Слънчев бряг“ ставали по устни указания на Мирчо Спасов

За съществуването си до април 1962 г. през лагера преминават над 1500 души, а след промените военна прокуратура установява, че 151 лагеристи са намерили смъртта си в него.

Бойко Борисов: Същите тия хора са дарители на партията на Копринката!  Всяко решение на Гюров може да се окаже нелегитимно

Бойко Борисов: Същите тия хора са дарители на партията на Копринката! Всяко решение на Гюров може да се окаже нелегитимно

По този повод лидерът на ГЕРБ напомни, че може да се повтори казуса с чуждото гражданство на бившия лидер на ПП Кирил Петков.

Терзиев:  София ще бъде по-добро място за живеене и след 20, и след 50 години

Терзиев: София ще бъде по-добро място за живеене и след 20, и след 50 години

Кметът на София даде официален старт на пролетната залесителна кампания в землището на град Банкя.