25 Април, 2026

Пак червени истерии - БСП били против провеждането на Луков марш

Пак червени истерии -  БСП били против провеждането на Луков марш

Александър Симов

БСП е против провеждането на Луков марш. Това каза Александър Симов от "БСП за България" в декларация от името на група във връзка с Луков марш.

По думите му това е факелно шествие на омразата, което противоречи на всички принципи на българското общество. "Това общество, което навремето спаси своите евреи", каза още Симов.

"Отдавна ни е омръзнало всяка година отново и отново да повдигаме тази тема. Всяка година отново и отново да поставяме въпросите на българската демокрация . Всяка година по някакъв странен начин това шествие да се оказва разрешено и всяка година по улицата на София да шестват тези мрачни сили, срещу които ние трябва категорично да се противопоставим. Не е нормално в XXI век в България да ставаме свидетели на подобни прояви", заяви още Александър Симов.
Сподели:

Коментари (0)

 ЦИК обяви имената на новите 240 депутати в 52-то Народно събрание

ЦИК обяви имената на новите 240 депутати в 52-то Народно събрание

Решението на Комисията, с което се посочват избраните за депутати, се изпраща за обнародване в Държавен вестник.

Радев е глобен в изборния ден - за неправилно паркиране на тротоар

Радев е глобен в изборния ден - за неправилно паркиране на тротоар

"Вярвам, че пред закона всички трябва да сме равни"

Тийнейджър падна заедно с парапет от сградата на НДК, има опасност за живота на момчето

Тийнейджър падна заедно с парапет от сградата на НДК, има опасност за живота на момчето

Приятели на тийнейджъра разказват, че той е бил блъснат срещу парапета, който се е изкъртил, а момчето е паднало заедно с него