"Не съм получил официално от прокуратурата информация за производство срещу Асен Василев", заяви на брифинг премиерът Кирил Петков, цитиран от БГНЕС.
"Но ако е вярно това е пълно безобразие, те не можаха да направят 2 г. производство във връзка с другия казус, сега ако за няколко часа са успели да направят за една от компаниите, които бяха част от паниката за цените на горивата в последните дни, това ще е стъпка на прокуратурата какво цели с нейните действия. Надявам се, че не е вярна новината, но ако е вярна – просто срам", добави още Петков.
Още от България
Ангел Найденов за "Безмер": Настава една политическа истерия, когато изпълняваме договорите си
"Нотата на Иран от днес не е изключение и не е само до България", разкри той.
Татяна Буруджиева: Вицепрезидентът на Йотова би трябвало да е от “Прогресивна България”
"Тя като че ли повтаря стратегията и тактиката на Румен Радев: казва на всички нещо, което е важно и ключово за тях", посочи политологът.
Шофьорът на автобус, катастрофирал на „Цариградско шосе“, има 4 фиша за превишена скорост
Автобусът по линия №204 е преминал през останалите ленти за движение, скъсал е мантинелата и е навлязъл в платното за насрещно движение, където удря друга мантинела. В спешното отделение на болница "Пирогов" са откарани двама пострадали.