14 Юли, 2026

Петков: Калин Стоянов започва мръсна кампания

Петков: Калин Стоянов започва мръсна кампания
Кирил Петков


“Свидетели сме на започването на най-мръсните кампании. Вчера арести на висши длъжности лица в митници без яснота, днес изчезва главният секретар, Калин Стоянов излъга, че не знае какво се случва с Коцев”. Това заяви съпредседателят на ПП-ДБ Кирил Петков в кулоарите на парламента, цитиран от БГНЕС.

Петков даде съвместен брифинг със съпредседателите на ДБ Христо Иванов и ген. Атанас Атанасов.

Според Петков Калин Стоянов започва мръсна кампания. Относно това дали е упражнен натиск от негова страна, за да може неговият заместник-министър да стане шеф на щаба на изборите Петков не даде отговор, а уточни, че е искал да има честен човек начело на щаба на изборите. “Господин Стоянов е имал двама шефове-Борисов и Пеевски. Готов съм да отида на детектор на лъжата”, обяви Петков.

Ген. Атанас Атанасов обясни, че по време на закритото изслушване в пленарна зала Калин Стоянов е отказал да предостави информация относно Нотариуса и е нарушил закона. “Ще видим как да процедираме относно това нарушение”, каза Атанасов.
Сподели:
Слави Трифонов с неудобни въпроси в писмо до Иван Демерджиев

Слави Трифонов с неудобни въпроси в писмо до Иван Демерджиев

Според лидера на "Има такъв народ" мълчанието на вътрешния министър по казуса "Петрохан" е меко казано "странно"

Радев: Мястото на България не е в "Коалиция на желаещите", за първи път отстояхме нашия национален интерес

Радев: Мястото на България не е в "Коалиция на желаещите", за първи път отстояхме нашия национален интерес

Относно процедурата по свръхдефицит срещу България, премиерът се оправда с факта, че подобна мярка вече е прилагана спрямо редица други държави от ЕС, а не само срещу нашата

Транспортното министерство координира национален план по пътна безопасност

Транспортното министерство координира национален план по пътна безопасност

Общата цел е да се изгради единна система за обмяна на информация в реално време за оптимален контрол с изпреварващи превантивни действия, които да доведат до дисциплиниращ ефект върху шофьорите

Коментари (0)