27 Януари, 2026

Продължава разследването на пожара в старческия дом в с. Рояк

Продължава разследването на пожара в старческия дом в с. Рояк

Продължава разследването на големия пожар в старчески дом в село Рояк. При инцидента загинаха 9 души.

По първоначални данни огънят е започнал от покривната конструкция на сградата и е засегнал третия етаж. Предполагаемата причина за случилото се е късо съединение в помещението, в което се намират бойлерите.

Пожарът бързо бе овладян от пристигналите на място пожарни автомобили. Обитателите на дома са били евакуирани. Очаква се заключението на разследващите след първоначалните огледи./БГНЕС
Сподели:

Коментари (0)

Първи ход на политика Радев - срещна се с основни инвеститори в проекта  "Kardesa"

Първи ход на политика Радев - срещна се с основни инвеститори в проекта "Kardesa"

Изграждане на система от оптични подводни кабели в Черно море бе сред приоритетите на абдикиралия президент, от който той очевидно няма да се откаже

Татяна Дончев: Радев ще обърка сметките на доста хора, особено в лявото

Татяна Дончев: Радев ще обърка сметките на доста хора, особено в лявото

Лидерът на "Движение 21" изрази съмнение дали Румен Радев ще оправдае очакванията на хората, които са му повярвали

Плевнелиев: Радев абдикира доброволно от поста, за да се включи в битката за премиер

Плевнелиев: Радев абдикира доброволно от поста, за да се включи в битката за премиер

"Това е третата абдикация в историята на Третото българско царство, но абдикациите на Батенберг и Фердинанд бяха по съвсем различни."