7 Декември, 2025

"Промяната" живеят в паралелна реалност, мостовете над Дунав ги договорихме ние

"Промяната" живеят в паралелна реалност, мостовете над Дунав ги договорихме ние

Николай Нанков

Всяка лъжа, изречена три пъти, става реалност. Така по опорки се движи кампанията на Промяната… пардон, Партията на посредниците. Днес се хвалили, че договорили пет моста на Дунав  И местата им! Леле-мале, тези наистина живеят в паралелна реалност! Това е чиста лъжа - от 2014-а има меморандум между България и Румъния за нови мостове над Дунав. А нашето правителство договори местата. Помните ли, че в предишните избори Промяната обещавахте да построите пет моста. Къде са? Или следващият ви флашмоб ще е символично да им режете лентите - както въртяхте крана на непостроена газова връзка? 
Тези съвсем ни взимат за балъци!
И тунела под Шипка започнали, моля ви се. Само да напомня, че търгът за тунела под Шипка беше проведен от нашето правителство. И средствата за реализирането на проекта бяхме осигурили. Именно Промяната забави реализацията му, като правеха какви ли не пируети да не подпишат с избрания изпълнител. Цял шеф на АПИ беше сменен заради скандала. Помните ли, господа? По онова време, когато бяхте служебни министри. Ама къде ти памет при тези шмекери?! Сега ще повторят заклинанието три пъти - както им пише в опорките. И щрак - всичко е готово.

Сподели:

Коментари (0)

Киселова: Никога улицата не може да замени парламентарната трибуна

Киселова: Никога улицата не може да замени парламентарната трибуна

„Напрежението през последната година не е спадало, но моето усилие беше тези процеси да протичат в рамките на НС“

Влекачи са в готовност да изтеглят танкера от сенчестия флот на Русия, блокиран в наши води

Влекачи са в готовност да изтеглят танкера от сенчестия флот на Русия, блокиран в наши води

"Подготвени са два влекача, които са готови да отидат и да го изтеглят на вече съвсем безопасно място. И разбира се, да се види какво превозва този кораб."

Турски влекач е изтеглил кораба от руския сенчест флот до акваторията на България

Турски влекач е изтеглил кораба от руския сенчест флот до акваторията на България

Трети ден танкерът "Кайрос" остава блокиран край Ахтопол.