10 Февруари, 2025

Русофили стягат обединение, евроатлантическите партии водели страната към катастрофа

Русофили стягат обединение, евроатлантическите партии водели страната към катастрофа

Иванов позира с внука на Шарл де Гол във Волгоград

Сдружението на русофилите в България, ръководено от путинофила Младен Иванов призовава за обединение на всички русофилски партии, организации и патриотични сили  в страната. Според тях било твърде притеснително, че на приключилия на 2 април избор на нов парламент, половината от депутатите били готови да вкарат страната във война и да предизвикат нова национална катастрофа. Констатациите са направени в специална позиция, публикувана на страницата на сдружението. В нея се заявява, че Русия няма как да ни е враг. Оформящото се евро-атлантическо мнозинство в бъдещия парламент е представено като опасно, защото ще пренебрегне интересите на отечеството, за да напише нова тъмна страница в историята ни. Това налагало сплотеност на русофилските сили, за да се даде отпор на враговете на Кремъл.

Позицията на сдружението е поредната хибридна операция срещу българската демокрация. Пропагандират се фалшиви тези и неверни твърдения като изпращането на наши войски на руско-украинския фронт. Целта е единствено противопоставяне на обществото, внушаване на страх и недоверие. Русофилите обаче мълчат за позорния факт, че въпреки масовото участие на подобни формации, доверието към тях, с изключение на популистката „Вазраждане“ е изключително ниско. Формацията на Иванов е една от най-активните през последните години и претендира да се превърне в лидер на родните русофили. Младен Иванов бе наблюдател на фалшивите референдуми в окупираните от Русия територии и се ползва с изключителната подкрепа на руското посолство у нас.

Сподели:
Надежда Нейнски: Нападението на Путин над Украйна беше много силен геополитически звънец Европа

Надежда Нейнски: Нападението на Путин над Украйна беше много силен геополитически звънец Европа

Категоричната позиция е, че ЕС трябва да участва в разговорите за Украйна

Забравиха за Мемориала на Първи и Шести полк пред НДК

Забравиха за Мемориала на Първи и Шести полк пред НДК

Тъжен и самотен стои лъвът

Пеевски срещу Сорос:  Ще сезирам американското правителство за "соросоидните грантаджии" в България

Пеевски срещу Сорос: Ще сезирам американското правителство за "соросоидните грантаджии" в България

Твърдо вярвам, че достойните български лидери ще подкрепят разкритията за дейността и вредното влияние на грантаджиите чрез работата на парламентарната комисия.