Ще дойде ли денят, когато на позорния стълб ще бъдат вързани българските колаборационисти с Путин?
Константин Мишев
Два аршина за колаборационизма.
В някои държави от Европейската общност има строги закони срещу хората, които отричат Холокоста. Имаше и съдебни присъди.
Дали това е правилно или не е въпрос на друг разговор. Аз съм привърженик на Първото допълнение към американската Конституция и не съм съгласен да се забраняват думи. Дори да са мракобесни. Но така или иначе такива са няколко европейски законодателства. Преследва се по съдебен път отричането на хитлеристките зверства. И тук идва големият парадокс. Да отричаш Холокоста е престъпление, но да подкрепяш със слово геноцида на Путин в Украйна не е престъпление. Поне за сега. А няма
никаква разлика между действията на Третия райх и Руската федерация
Но така ли ще бъде и нататък? Няма ли да дойде денят, когато ще бъде потърсена отговорност от колаборационистите с Путин?
Пускам една снимка на френски колаборационистки, на които са обръснали главите заради съглашателството им с режима на Хитлер. Ще станем ли свидетели един ден, когато на позорния стълб ( в преносен смисъл) ще бъдат вързани нашенските колаборационисти?

Това не е призив към саморазправа. Спазвайте законите. Но не оставяйте с времето да се изличи спомена за онези, които пишат хвалебствени слова за руските танкове. Танковете, които избиват украински деца.
Архивирайте. Не е трудно. Копия на телевизионни и радио предавания. И снимки на статуси във "Фейсбук". Наричат се "screenshots". Кой знае - утре може да има нужда от тези документи. Утре е възможно и да има възмездие!
Още от България
Петкова: Това е бюджет на лицемерието - приходите са като заложените от кабинета "Желазков", а разходите с 2,7 млрд. евро повече
Тя определи отношение на управляващите като безотговорно към доверието, което българските граждани гласуваха на „Програсивна България“
Назначават експертиза в участъка на АМ "Тракия" след ПТП-то с 2-те загинали деца
Камионът, който е навлязъл в насрещното движение на магистралата, преминавайки през мантинелите, е бил празен, след стоварване на зърно в Бургас
Пеевски: Паметта за агентите и доносниците на ДС не трябва да бъде заличена, за да не може да се повторят мракобесните времена на комунистическия режим
ДПС категорично се противопоставяме на намерението на управляващите и призоваваме за широк обществен дебат за бъдещето на Комисията по досиетата, казва лидерът