България
Свободна Русия организира протести: Настояваме за международна защита на противниците на Путин
На 25.11.2023г. от 13:00 Сдружение "За свободна Русия" организира митинги в подкрепа на бежанците, противниците на Путин и войната, съобщават на Фейсбук страницата на сдружението.
"Държавната агенция за бежанците продължава да отказва убежище на опонентите на Путин. Настояваме за международна защита на противниците на Путин", пишат от "Свободна Русия" и посочват местата на протестите в различните градове:
Още от България
Ивайло Мирчев: България присъства на парада, но отсъства от решенията!
"Празният стол не защитава България, той я обезсилва и обезличава"
София и Бургас си оспорват домакинството на „Евровизия“ във финалния етап, Варна и Пловдив отпаднаха
Директорът на „Евровизия“ Мартин Грийн изрази надежда Пловдив и Варна бъдат активна част от националните прояви, свързани с „Евровизия 2027“, през месец май идната година
Георги Касчиев: Пълна е деградацията на АЕЦ " Козлодуй", това е първа частна атомна централа
„Твърдят, че няма атомна централа на загуба, но нашата е на загуба. На входа стоят едни олигарси", категоричен е той