31 Март, 2026

Телевизията на Сидеров поведе война срещу ваксините, мълчи за руските имунизации

Телевизията на Сидеров поведе война срещу ваксините, мълчи за руските имунизации

Волен Сидеров

Партийната телевизия на "Атака" - "Алфа ТВ", буквално поведе война срещу ваксините. В сутрешните си блокове медията пуска отворен телефон, на който се обаждат врагове срещу имунизацията. Подведени от водещия, някои от феновете на Волен Сидеров смятат, че САЩ искат да ни убият с инжекцията срещу COVID-19.

Същевременно те обаче не казват нищо за руските ваксини. По време на едно от предаванията дори беше направена анкета, в която репортерът пресрещаше избирателно предимно възрастни хора. Те са категорични, че няма да се ваксинират, защото превантивната мярка застрашавала живота им. По-млади, но подозрително подбрани минувачи по столичните улици пък нямало да си бият инжекция, защото нямали симптоми, но предвидливо предупреждават рисковата група над 65 г. обезателно да отидат до личните си лекари. От телевизията на Сидеров се подиграха на първата шатра в София, в която ще се извършват безплатни ваксинации. От репортажа на медията не става ясно какво е очаквала - вероятно петзвезден хотел на жълтите павета, в който след ваксината те подлагат на безплатни спа процедури и те хранят 3 дена.

Антиваксърската политика все по-голяма скорост и в социалните мрежи. Стотици, а може би вече и хиляди са специализирани по темата. Някои от тях пишат като професори с 2 висши образования и трогателно обясняват как ваксините ще ни уморят и дори нарочно са изобретени, за да се счупи светът. На мушката е Бил Гейтс. Милиардерът е обвиняван, че е сложил чип в шишенцата, за да ни следят къде ходим, да ни подслушват и да точат информация какво сме си купили от пазара. В социалните мрежи се появиха и майтапи с мнителните антиваксъри. Според някои от потребители войната идвала от хора, които не можели да издържат и ден без алкохол. Т.е., ваксините пречели на "сериозни чисто човешки нужди". 

Сподели:

Коментари (0)

Анкета: Руски или български интерес защитава Радев като обвинява правителството на Гюров, че няма право да подписва стратегически договор с Украйна?

Анкета: Руски или български интерес защитава Радев като обвинява правителството на Гюров, че няма право да подписва стратегически договор с Украйна?

Какво мислят българските граждани за правомощията на служебния кабинет на Андрей Гюров да подписва стратегически документи

Отиде си легендарният вратар на "Левски" Борислав Михайлов

Отиде си легендарният вратар на "Левски" Борислав Михайлов

Президентът на БФС между 2005 и 2024 година, който има 102 мача за националния отбор, е избиран за Футболист №1 на България през 1986 г.

Сибиха разкри пред Нейнски архиви за историческите връзки между България и Украйна

Сибиха разкри пред Нейнски архиви за историческите връзки между България и Украйна

Сред показаните документи е и Брест-Литовския мирен договор, с който Русия обявява пред България, Германия, Австро-Унгария и Османската империя, че е загубила Първата световна война