Вагон на влака, пътуващ от село Кардам за Добрич, е излязъл от релсите. При инцидента няма пострадали, пътниците са били извозени с автобус, съобщи БНР.
Пътят между селата Кардам и Спасово вече е освободен за движение.
Очаква се на място да пристигне допълнителна техника, която да върне дерайлиралия вагон обратно на релсите.
Установяват се причините за инцидента.
Още от България
Приключва двойното обозначаване на цените в левове и евро
Търговците могат да продължат да посочват и левовата равностойност, но това ще е доброволно - ако смятат, че по този начин улесняват потребителите
Африканска чума по свинете, БАБХ призовава: Не купувайте! Не докосвайте! Сигнализирайте!
Труповете на животни трябва да бъдат обезопасени, изследвани и отстранени единствено от компетентните екипи
Ивкова: След повече от две десетилетия половинчати реформи здравеопазването има нужда от смела промяна
По думите ѝ достъпът до лекарства продължава да бъде сериозен проблем за много пациенти, а достъпът до качествени медицински услуги остава неравномерен.