Сидеров смята, че дори заради неплатени сметки не е редно да бъде спрян тока на Алфа тв
Лидерът на "Атака" Волен Сидеров отново опита да влезе в институция с камера, но този път в електроенергийната група "Електрохолд", става ясно от клип, който бе публикуван в официалната фейсбук страница на телевизията му "Алфа".
От него става ясно, че причината за влизането на Сидеров в компанията е спрян ток на Алфа тв, а според него това не е редно дори заради неплатени сметки.
Охраната учтиво приканва лидерa на "Атака" да си изтегли номер и да изчака при останалите клиенти на дружеството. По-късно Сидеров се съгласява и изтегля своя билет. .
"Искам да се свържа с някой от ръководството", каза Сидеров.
Телевизия "Алфа" бе спряна вчера и до този момент няма сигнал, става ясно от видеото.
През юли т.г. Сидеров влезе в сградата на Първо РПУ в София, за да поиска среща с директора на районното управление.
Тогава лидерът на "Атака" търсеше обяснение от полицията защо е назначена в районното Симона Радева, за която се твърди, че е била в колата на Георги Семерджиев по време на злощастната катастрофа на бул. "Черни връх" в София.
Още от България
Атанас Славов: Радев създаде проблема с "Боташ", сега се опитва да го реши, като междувременно твърди, че няма проблем
Предоговарянето на споразумението с турската компания е добра новина, защото то е неизгодно за България, смята той
Без референдум в Карлово за завода за барут на "Райнметал", реши съдът
Поставените въпроси не са от компетентността на местната власт и не може да бъдат решавани чрез местно допитване
Камелия Нейкова поема ключов пост: бившата шефка на ЦИК стана главен секретар на Министерския съвет
Тя ще наследи на поста Мария Томова, която беше назначена за главен секретар на Министерския съвет от служебния премиер Андрей Гюров.