Лидерът на "Атака" Волен Сидеров нападна във фейсбук опонента си от "Възраждане" Костадин Костадинов - Копейкин. Волен го обвини, че му краде думите и ги повтаря, без да се позовава на източника:
"30 минути след участието ми по БНТ в предаването “Говори сега” Костадинов, по стар негов маниер, повтори едно към едно думите ми в Нова при Лора Крумова. Редно е, когато повтаряш нечии думи да се позоваваш на първоизточника, в противен случай си просто един плагиат, лъжец и измамник. Интересно, Лора Крумова не попита Костадинов защо гласува за F16 в последните дни на събранието? Пази ли телевизията на ЦРУ хатъра на ментето? Костадинов изброи премиерите, които “трябва да влязат в затвора”, уж били всички, но удобно пропусна да спомене Бойко Борисов!"
Още от България
МВнР: Посрещаме с тревога обявеното от ООН за гибелта на Марин Маринов
Говорителят на Генералния секретар на ООН Стефан Дюжарик каза, че израелски танков снаряд е убил българина Марин Маринов и е ранил още шестима души в Газа. Израелското министерство на външните работи обвини организацията в манипулация.
БСП като Матроновци бранят Кеселова, осъждат поведението на Василев
Удовлетворени сме, че партньорите от съвместното управление за пореден път демонстрират единство в позициите си и увереност в общо поставените ни цели
Изпитват кандидатите за главен архитект на столицата с разрешаване на строителни казуси
Тримата преминали през първия кръг за заемане на длъжността ще решават казуси, свързани с разрешаване на строителство в околоградски район и с промяна на инвестиционно намерение след разрешение за строеж