9 Юли, 2026

Човешки останки са открити до мястото на взрива в град Нашвил

Човешки останки са открити до мястото на взрива в град Нашвил

Човешки останки близо са открити до мястото на взрива в град Нашвил, щата Тенеси. По-рано представител на полицейското управление в града каза, че в правоохранителните органи не изключват във взривения фургон да е имало човек.

Припомняме, че каравана избухна на Рождество Христово в центъра на град Нашвил, след като по високоговорител глас извърши обратно броене, предаде Франс прес.

Според полицията става дума за преднамерено действие, пострадаха трима души, те са настанени в болница, животът им не е застрашен.  Значителни щети са били нанесени на околните сгради и автомобили, някои от които напълно изгорели.

Половин час преди взрива полицейски патрул бил повикан по сигнали за изстрели. Полицаите забелязали караваната, след това от нея се чул запис на женски глас, който предупредил за взрив след четвърт час.

Последвало обратно броене и взривът.

Полицията успяла да изведе хората от околните сгради в Нашвил.

За няколко дни е въведен комендантски час в района, който граничи с мястото на взрива.

Сподели:
Революционната гвардия на Иран: Ударихме военните бази на САЩ в Бахрейн и Кувейт

Революционната гвардия на Иран: Ударихме военните бази на САЩ в Бахрейн и Кувейт

Гвардията твърди, че е поразила „ключова инфраструктура и съоръжения" в американските бази Арифджан и Али ал Салем в Кувейт, както и Джуфейр и Шейх Иса в Бахрейн, с ракети и дронове

САЩ нанесоха нови удари по Иран, Тръмп обяви край на примирието

САЩ нанесоха нови удари по Иран, Тръмп обяви край на примирието

Новите атаки вече доведоха до поскъпване на петрола. Към 00:54 часа по Гринуич фючърсите на сорта Brent нараснаха с около 1% до 78,80 долара за барел

19FortyFive: Путин ще трябва да признае реалността – Русия вече загуби стратегически войната

19FortyFive: Путин ще трябва да признае реалността – Русия вече загуби стратегически войната

Експертът предупреждава, че Кремъл вероятно ще продължи опитите за дестабилизация, заплахи и психологически натиск

Коментари (0)