Джо Байдън: Отново Путин и руснаците се опитват да се намесят в нашите избори и да решават кой ще стане президент
Ако аз стана президент на САЩ дните на неговата тирания, на неговите опити да сплаши САЩ и страните от Източна Европа ще дойде край, заяви той
Бившият вицепрезидент, а сега кандидат за президент от Демократическата партия Джо Байдън публикува видеообръщение, в което твърди, че е обект на негативна кампания от страна на Русия, съобщава CNSNews.
"Отново Путин и руснаците се опитват да се намесят в нашите избори и да решават кой ще стане президент. Този път аз съм обект на тяхното "внимание", доколкото Путин е наясно, че ако аз стана президент на САЩ дните на неговата тирания, на неговите опити да сплаши САЩ и страните от Източна Европа ще дойде край", казва Байдън.
В края на видеото той се обръща директно към Путин: "Господин Путин, американският народ решава, а не Вие".
В профила си в Туитър Байдън пише: "Руските Facebook-тролове се завърнаха, този път работят срещу моята капания. Не можем да си позволим да допуснем повторение на 2016 година".
Превод: Faktor.bg
Още от Свят
СБУ порази производствен цех и хангари в руски самолетен завод, и петролен гигант на "Лукойл"
Потвърдено е поразяването на рафинерията „Лукойл-Волгограднефтепереработка“, едно от най-големите нефтопреработвателни предприятия в Русия с капацитет от приблизително 15 милиона тона петрол годишно
Крит пое глътка въздух след мащабните огньове, но активните огнища остават
Пожари продължават да горят и на островите Парос, Калимнос и Андрос в Егейско море, въпреки че и там обстановката се подобрява
Foreign Policy: Ударите срещу складовете на Wildberries проправят пътя за поражението на Русия
Това не е странна цел за украинските военни, въпреки че на пръв поглед може да изглежда така. Пазарът на компанията всъщност се е превърнал в един от ключовите канали за доставка на руска военна техника.