22 Декември, 2025

Експлозии в Крим, мостът е отново затворен за движение

Експлозии в Крим, мостът е отново затворен за движение

Снимката е илюстративна


Движението на превозни средства по Кримския мост бе възобновено след кратко прекъсване за около 20 минути, предава РИА Новости, като се позовава на Telegram канал за оперативната обстановка на съоръжението.

"Движението на превозни средства по Кримския мост е възстановено“, се казва в краткото съобщение.

По-рано Telegram каналът "Крымский ветер“, цитиран от "Фокус" съобщи за блокиране на трафика през моста, свързващ Кримския полуостров с Русия, като подчерта, че причината не е уточнена.

Каналът обаче докладва за поредица от експлозии на полуострова, включително в Симфериопол и околностите му.  Уточнено бе, че руската противовъздушна отбрана е задействана в Новофедоровка.

Други подробности не се привеждат. Към момента на писане на текста не са публикувани нито снимки, нито видеа в подкрепа на разпространената информация.
Сподели:

Коментари (0)

Пикът на последния за 2025 г. метеорен поток е на 22 декември

Пикът на последния за 2025 г. метеорен поток е на 22 декември

На 22 декември Слънцето ще изгрее в 07:54 ч. за столицата, а наблюдения ще могат да се провеждат до около 06:45 ч. сутринта

Освободиха отвлечените 130 нигерийски деца

Освободиха отвлечените 130 нигерийски деца

„Още 130 отвлечени ученици от щата Нигер са освободени, нито един не остана в плен.“ По-рано през декември бяха освободени други 100 деца.

Франция изгражда нов самолетоносач, който ще замени по-малкия и стар „Шарл дьо Гол“

Франция изгражда нов самолетоносач, който ще замени по-малкия и стар „Шарл дьо Гол“

Новият самолетоносач, също с ядрен двигател, ще е много по-голям от сегашния. Той ще е с водоизместимост близо 80 000 тона и с дължина около 310 метра