5 Декември, 2025

Хари и Меган отново изнагляха, нахвърлиха се срещу кралицата

Хари и Меган отново изнагляха, нахвърлиха се срещу кралицата

Меган и Хари

Вадят от 9 кладенеца вода, за да запазят марката си

Принц Хари и Меган Маркъл публикуваха официално изявление в сайта си в отговор на забраната на Елизабет II те да използват бранда си „SussexRoyal“. Съпрузите се съгласиха да се откажат от титлата си, но заявиха, че кралицата не притежава международните права за думата „кралски“.

„Въпреки че Монархията и Кабинетът нямат международна юрисдикция над думата „кралски“, херцозите на Съсекс не възнамеряват да изпозлват „SussexRoyal“ или каквато и да е вариация на думата „кралски“ (в територията на Великобритания или където и да било другаде по света), когато настъпи преходът през пролетта“, гласи изявлението на сайта.

В съобщението си Хари и Меган твърдят още, че били третирани различно от останалите членове на кралското семейство и изтъкват факта, че принцът, независимо от всичко, запазва правото си на престолонаследник и че на тях все още им се полага публична охрана.

Междувременно стана ясно, че Маркъл, която никога не е имала проблеми с килограмите си, тормозела съпруга си с йога и глад. Бившата актриса подготвяла принца за предстоящия им поход в Холивуд. Както се знае, съпрузите се канят в края на пролетта да напуснат имението за 14 милиона долара на остров Ванкувър, за да се установят в Ел Ей, където вече оглеждат имоти за не по-ниска от тази цена.

Анонимни източници от обкръжението на херцозите твърдят, че Меган е решила на всяка цена да „коригира“ излишествата върху лицето и снагата на Хари. Според тях буквално му е заповядала да ползва високо платените услуги на личен диетолог и персонален треньор.

„Наддаде килограми от стрес и това се отрази върху физиономията му“, жалвала се Меган на околните. Хари обаче хич не се впечатлявал от поредната „болна“ амбиция на нежната си половинка. Само преди ден беше изловен от папараци с няколко мощни сандвича в ръка.
Сподели:

Коментари (0)

Тръмп: Войната в Украйна ще приключи

Тръмп: Войната в Украйна ще приключи

Той отбеляза, че в момента се търси вариант за урегулиране между Русия и Украйна. „Търсим още един вариант за уреждане между Русия и Украйна, ако е възможно."

„Добри новини“: Ванс направи обещаващо изявление за края на войната в Украйна

„Добри новини“: Ванс направи обещаващо изявление за края на войната в Украйна

По думите му, Белият дом е бил наистина уверен, че това ще бъде „най-лесната война“, която ще трябва да бъде спряна

Бурята „Байрон“ блокира Атина — училища и детски градини затворени, улици са под вода

Бурята „Байрон“ блокира Атина — училища и детски градини затворени, улици са под вода

Жителите на Атика получиха съобщение през системата за спешни предупреждения „112“ снощи, с което бяха призовани да избягват ненужни пътувания, да бъдат внимателни в подземни пространства и да следват указанията на властите