Броят на положителните случаи с COVID-19 в Северна Македония достигна 5 106 души, от които 238 са починали. Вчера бяха регистрирани нови 101 случая на заразяване. От Института за обществено здраве съобщиха за 22 оздравели пациенти, от които 11 са от Скопие, 10 от Тетово и 1 от Велес. Активните случаи в страната са 2 942.
Най-голям е броят на заразените в столицата Скопие – 2 498 души.
Премиерът Оливер Спасовски призова отново гражданите към високо съзнание и спазване на мерките за лична защита. /БГНЕС и МИА
Още от Свят
Тръмп заплаши: Иран „няма да съществува“, ако САЩ бъдат принудени да подновят ударите
Изявлението идва на фона на крехкото примирие и продължаващото напрежение между Вашингтон и Техеран, след като взаимно се обвиниха, че нарушават примирието
Иран обстрелва с ракети и дронове американски военни обекти в Кувейт и Бахрейн, САЩ отвърнаха на удара
Ирански складове за дронове и ракети бяха атакувани от САЩ
Няма гориво, няма светлина, няма туристи: Украйна превръща Крим в бреме за Путин
Украйна развенчава основния мит на Путин за сила и стабилност