7 Юни, 2026

Мъж заби колата си в барикада край Капитолия и се самоуби

Мъж заби колата си в барикада край Капитолия и се самоуби

Мъж се самоуби, след като вкара колата си в барикадата близо до Капитолия, съобщи  "Политико".

Когато мъжът излязъл от автомобила, той "избухнал в пламъци“, уточни полицията на Капитолия. След това мъжът „стрелял няколко пъти във въздуха“.

Когато униформените започнали да се приближават, мъжът се прострелял.

Нито един офицер не изглежда да е използвал оръжието си. Не се очаква членовете на Конгреса да са били целта. И двете камари в момента са извън сградата и не провеждат заседания през почивния август.

Властите не съобщават името на мъжа. Говорител на столичното полицейско управление, което се занимава с разследването на смъртта му, се позова на изявлението на полицията на Капитолия относно инцидента и каза, че все още няма други налични подробности.
Сподели:
Армения гласува с надежда за Европа, но под заплахите на Русия

Армения гласува с надежда за Европа, но под заплахите на Русия

Пашинян многократно обвинява Русия, че не е оказала достатъчна подкрепа на Армения по време на войната през 2020 г.

Иран се запъна: Иска от Тръмп да размрази 24 милиарда долара

Иран се запъна: Иска от Тръмп да размрази 24 милиарда долара

Според същия източник министърът на финансите на САЩ Скот Бесънт е възложил на екип да оцени разходите за покриване на щетите, които Иран вече е нанесъл на съюзниците на Вашингтон в Залив

Крим в полублокада: ВСУ поеха под огневи контрол пътя към Чонгар

Крим в полублокада: ВСУ поеха под огневи контрол пътя към Чонгар

През май военният министър на Украйна Михаил Фьодоров заяви, че страната е започнала операция за унищожаване на руската логистика в окупираните територии

Коментари (0)