25 Юни, 2026

Милорад Додик в болница с двустранна пневмония

Милорад Додик в болница с двустранна пневмония
Милорад Додик

На 14 декември Додик се срещна в Сараево с руския външен министър Сергей Лавров

Председателят на президиума на Босна и Херцеговина Милорад Додик е хоспитализиран с двустранна пневмония.

По-рано днес Додик бе хоспитализиран в Университетския клиничен център на Република Сръбска.

Здравословното състояние на политика е стабилно, той все още не получава кислородна терапия. В ход е по-нататъшно изследване на здравословното му състояние.

В събота офисът на Додик съобщи, че той е в домашна изолация поради контакт с лице, положително за коронавирус. Тогава беше казано, че Додик е тестван за Covid 19 и резултатът от теста е отрицателен, съобщава БГНЕС.

Припомняме, че на 14 декември Додик се срещна в Сараево с руския външен министър Сергей Лавров.

Сподели:
Страните от ЕС окончателно одобриха търговското споразумение със САЩ

Страните от ЕС окончателно одобриха търговското споразумение със САЩ

Търговското споразумение със САЩ получи окончателно одобрение от ЕС

Търговското споразумение със САЩ получи окончателно одобрение от ЕС

Това позволи споразумението да влезе в сила преди крайния срок 4 юли, поставен от президента на САЩ Доналд Тръмп

Зеленски: Ще нанасяме превантивни удари по обекти, които Русия използва за военни цели

Зеленски: Ще нанасяме превантивни удари по обекти, които Русия използва за военни цели

"Дадох указания на разузнавателните ни служби и на въоръжените сили"

Коментари (0)