Всеки ден ми мерят кръвното и то е като на космонавт, тоест, изключен е внезапен сърдечен удар, добавя той
Опозиционният лидер Алексей Навални, който е задържан за 30 дни в следствия арест е успял да запише и предаде обръщение, публикувано в неговия Instagram.
В него Навални благодари на всички, които са гледали и коментирали разследването за "двореца на Путин" в Геленджик. Той признава, че той е разчитал на 25 милиона гледания, но адвокатката му, му съобщила, че те вече надхвърлят 50 милиона.
"Надявам се най-после на някои хора да им се отворят очите", пише той.
Навални подчертава, "за всеки случай", че няма намерение да извърши самоубийство, а психическото и емоционалното му състояние е напълно стабилно.
"Много внимателно ходя по стълбите. Всеки ден ми мерят кръвното и то е като на космонавт, тоест, изключен е внезапен сърдечен удар. Не пия самогон и не преяждам с шоколадови бонбони", напика Навални.
Превод: Faktor.bg
Още от Свят
Иранците напуснаха преговорите след като Тръмп поиска Техеран да усмири "Хизбула" - или САЩ подновяват атаките
Иранските представители са напуснали сградата на преговорите след среща с катарската делегация
Мадяр: Диктатурите рухват внезапно, падането на Крим е краят на Путин
„Крим ще събори Москва – това е психологическата точка на пречупване"
Пожар на гръцкия остров Сирос, властите инструктираха жителите на застрашен район да се евакуират
Хората са насочени към столицата на острова Ермуполи