За последните 24 часа в Северна Македония са регистрирани нови 164 случая на COVID-19, съобщи МИА. Институтът за обществено здраве съобщи за 12 оздравели пациенти и двама починали.
Скопие продължава да води по брой на новозаразени – 85 души, следвано от Куманово – 24 и Тетово – 18.
От началото на епидемията броят на положителните случаи в страната е 3 701, от които 1 694 са оздравели, а 171 са починали.
Още от Свят
Натовски адмирал с шокиращо разкритие кой диктува на Путин да влезе ли във война с НАТО
Нидерландският адмирал Роб Бауер, бивш председател на Военния комитет на Алианса, разнищи коварната игра на Пекин в бъдещ конфликта на Русия с НАТО
Студентите в Сърбия отново изригнаха - искат предсрочни избори
Сръбският президент е изправен пред масови протести в последните две години, но съвсем няма намерение да излиза от политиката - готви се да последва Румен Радев
Тръмп заплаши: Иран „няма да съществува“, ако САЩ бъдат принудени да подновят ударите
Изявлението идва на фона на крехкото примирие и продължаващото напрежение между Вашингтон и Техеран, след като взаимно се обвиниха, че нарушават примирието