Мъж, който дълго време твърдеше, че е син на френската филмова звезда Ален Делон заради връзката му с емблематичната немска певица Нико, беше намерен мъртъв в Париж, съобщиха от прокуратурата. Информацията е на вестник "Паризиен", цитирани от БГНЕС.
Тялото на 60-годишният фотограф Ари Булон беше открито в дома му в столицата, съобщиха властите. Разследва се причината за смъртта му. Арестуван е един човек по обвинение в неоказване на помощ на човек в опасност, заяви прокурорът, потвърждавайки по-ранни съобщения в местен вестник. По информация на френското издание задържаният от полицията е спътникът на Булон.
Френските власти съобщиха също така, че Булон е страдал от хемиплегия - заболяване, което може да доведе до частична парализа. Булон, известен също като Кристиан Булон, твърдеше, че е син на Делон и Нико, който придобива известност най-вече като певец на авангардната американска рок група The Velvet Underground.
Напиши коментар
Напиши коментар
Мир между Украйна и Русия до 4 юли? Зеленски коментира новия краен срок на Тръмп
- 24 Февруари, 2026
Президентът на страната, жертва на руската агресия, коментира съобщенията, че Съединените щати целят да прекратят войната до 4 юли, деня на 250-годишнината от независимостта на САЩ
САЩ гласуваха с “въздържал се” резолюцията на ООН за мира в Украйна
- 24 Февруари, 2026
С документа се призовава за незабавно и безусловно примирие и "всеобхватен, справедлив и устойчив мир"
Ескалация в Иран: Протестиращи се сблъскаха с лоялисти на режима
- 24 Февруари, 2026
Напрежението ескалира между антиправителствени активисти и проправителствени милиции, които се сблъскват в иранските университетски кампуси за четвърти пореден ден


Коментари (0)