8 Април, 2026

Свалиха от екран емблематично шоу заради катастрофата с Андрю Флинтоф

Свалиха от екран емблематично шоу заради катастрофата с Андрю Флинтоф

Андрю Флинтоф

Това е разочароваща новина за феновете

Емблематичното предаване „Топ гиър“ на Би Би Си е спряно, съобщи телевизията. То няма да се върне „в обозримо бъдеще“ след катастрофата, при която пострада Андрю Флинтоф, водещият на предаването.

„Знаем, че спирането на шоуто ще бъде разочароваща новина за феновете, но това е правилното нещо. Всички останали дейности на „Топ гиър“ остават незасегнати от това прекъсване, включително международни формати, цифрови формати, списания и лицензиране”, се посочва в съобщението на Би Би Си, пише Би Ти Ви.

Оттам допълват, че „телевизията остава отдадена на Фреди, Крис и Пади, които са в сърцето на ренесанса на шоуто от 2019 г. насам, и сме развълнувани от новите проекти, разработвани с всеки от тях“.

Андрю Флинтоф е бивш играч на крикет. 45-годишният бивш капитан на Англия се оттегли от крикета през 2009 г.

Той се присъединява към продукцията като водещ през 2019 г. заедно с Пади Макгинес и Крис Харис.
Сподели:

Коментари (0)

Axios: Как тайната дипломация и бележките по куриери доведоха САЩ и Иран до примирие

Axios: Как тайната дипломация и бележките по куриери доведоха САЩ и Иран до примирие

Войските бяха в бойна готовност, а съюзниците очакваха суров отговор от Техеран, докато цивилни жители в Иран започнаха да бягат от домовете си

Ди Ванс пристигна в Унгария, ще брани Орбан от намеса на ЕС в изборите

Ди Ванс пристигна в Унгария, ще брани Орбан от намеса на ЕС в изборите

Острата реторика на американския вицепрезидент срещу европейските партньори не е прецедент - предишни негови изтекли съобщения, станали известни като „Сигналгейт“, показаха открита неприязън към Европа

Експлозии отекнаха в бахрейнската столица часове след примирието между САЩ и Иран

Експлозии отекнаха в бахрейнската столица часове след примирието между САЩ и Иран

"Спешните служби потушиха пожар в съоръжение, избухнал вследствие на иранска агресия", заявиха от Министерството на вътрешните работи на Бахрейн