10 Юли, 2026

Валери Соловeй: Путин си отива от властта през 2021 г. (ВИДЕО)

Валери  Соловeй: Путин си отива от властта  през 2021 г. (ВИДЕО)

Путин си отива от властта  през 2021 г., може би още в началото й, няма да е изобщо в политиката през 2022 г. Отравянето на Навални е срам за Русия, Путин и Кремъл, позор за властта и службите. Това заяви руския политик и  историк проф. Валери Соловей, един от най-популярните политолози в страната.

То сега е категорично потвърдено, стана достояние на целия свят, бяха пометени всички остатъци от репутацията на Русия,  смята той. Това не е последното разкритие, все повече скандални истории ще изплуват, заяви Соловей.

 Тези и други теми бяха обсъдени в ефира на предаването  на телевизионния водещ Юрий Кулинич  в „Апостроф“ :

  • Отравянето на Навални: как се е случило
  •  Отравянето на Навални е срам за Русия, Путин и Кремъл
  • Навални удари силно Кремъл
  •  Лавров и Бортников искаха да стрелят
  •  Руският елит започна борба за власт, затова изтичат компромати и доказателства за престъпления
  •  Навални трябва да се върне в Русия в добър момент и да поеме властта
  •  Навални може да се превърне в истински опозиционен център в Русия
  •  Путин няма да може гладко да прехвърли властта на своя "избран"  наследник
  • В Русия обществото е готово за смяна на  Путин и чака първата жертва
  •  Русия няма да напусне Донбас, но може да напусне Сирия и Венецуела
  •  Кремъл се страхува от идването на Байдън на власт

Сподели:
Саратовската рафинерия в Русия спря работа след украинските удари с дронове

Саратовската рафинерия в Русия спря работа след украинските удари с дронове

Поразена е инсталация за първична преработка KDU-6 с капацитет 20 000 метрични тона на денонощие - единствената такава инсталация в рафинерията

Тръмп: Испания се реваншира напълно, ангажира се със значително плащане

Тръмп: Испания се реваншира напълно, ангажира се със значително плащане

Освен това турския президент Ердоган е благодарил на Испания за ангажимента ѝ в сферата на отбраната, включващ ракетни системи "Пейтриът"

Зеленски: Договорихме със САЩ на политическо ниво лицензи за производство на "Пейтриът", остават техническите детайли

Зеленски: Договорихме със САЩ на политическо ниво лицензи за производство на "Пейтриът", остават техническите детайли

Освен това Украйна ще получи през следващите дни от САЩ критично важни ракети прехващачи "Пейтриът"

Коментари (0)