Убитият в Дупница приближен до братя Галеви Николай Радев - Отверката не е умрял от порезна рана от счупено стъкло, както твърди майката на вероятния убиец и на момичето заради, което е станало спречкването. По тялото му има няколко намушквания, включително и до сърцето. Това разказа от Дупница по Нова ТВ братът на жертвата Иван Радев.
Николай е мушкан брутално, има големи хематоми по главата, удрян е с чук. Иван Карастоянов, който е арестуван за убийството е укрил предмета на престъплението. Има свидетели, които са го видели и ще дадат показания. В случая не става дума за случаен инцидент, имали са намерение да го ликвидират. Това е предумишлено убийство, категоричен е братът на жертвата.
Той обясни, че не е наясно с отношенията на брат си Николай и Владимира, заради която става кървавото меле.
Не вярвам Николай да е заплашвал Владимира, че ще я превърне в проститутка и ще я пусне на момчетата да я изнасилват. Знам, че брат ми е държал когато са в едно заведение да е далече от Владимира. Сега майка й разказва измислени версии за да защити децата си. Ние не сме убийци, ще си търсим правата по законен ред, няма да търсим вендета, декларира бъртатът. Той опроверга и слуховете, че убитият Николай е бил връзката на братя Галеви с България. Познавал се е с тях, но другото е измислица, категоричен е Иван.
Още от България
Мирчев: Заплахата от Иран е целенасочена, Стоянов се доверява на служби, които проспаха нападението над Украйна
"Провокативните заявки пред западни медии на анонимни правителствени източници не са новост в хибридния арсенал на Техеран"
Преди властта да закрие Комисията по досиетата: Първи данни от проверка на участниците в обществените поръчки
Проверени са 133 лица, други 184 лица не подлежат на проверка, тъй като към юли 1991 г., когато официално е отменен Указът за Държавна сигурност, те не са били пълнолетни и не е можело да бъдат вербувани
Иво Сиромахов: Това е тежко престъпление, г-н кмете
"Днес цялото това богатство е оставено без всякаква грижа. Оставено е да умре", пише той за парка „Врана“