24 Декември, 2025

​Брутално убийство при грабеж в град Левски

​Брутално убийство при грабеж в град Левски

Жестоко убийство бе извършено в нощта на 30 срещу 31 декември в град Левски, предаде NOVA. По първоначална информация трима мъже влизат в дома на 57-годишния Кирил Костадинов, известен като Киро Бастуна или Киро Чейнджа. От дома му са откраднати над 100 000 лева. Полицията разследва грабеж със средна телесна повреда. Мъжът по-късно е починал в болницата. Съпругата на Кирил Костадинов също е била бита и е в критично състояние.

Жителите на Лески са настръхнали. Казват, че се страхуват да живеят в града. Енорийският свещеник Християн Стефанов дори публикува възмутително писмо на стената си във Facebook.

„Има беззаконие и ние го позволяваме с нашето небрежно поведение и безхаберие. Убеден съм, че полицията този път ще подходи сериозно към този случай. Но се надявам, когато делото влезе в прокуратурата и съда, нещата да приключат подобаващо - с наказание за такова брутално убийство", коментира енорийският свещеник Християн Стефанов.

Сподели:

Коментари (0)

Когато Северна Македония е в криза България винаги помага, това не е жест на слабост, а на държавност

Когато Северна Македония е в криза България винаги помага, това не е жест на слабост, а на държавност

Ше получим от съседите мазут, за да не останат масезонците без ток и топлина

България предложи доставки на мазут на Република Северна Македония

България предложи доставки на мазут на Република Северна Македония

Българската страна заяви готовност да съдейства за осигуряването на необходимите количества при спазване на техническите и логистичните възможности

Жълт код за Бъдни вечер: Проливни дъждове преминават в сняг, проходите ще са в капан

Жълт код за Бъдни вечер: Проливни дъждове преминават в сняг, проходите ще са в капан

Рязък завой на времето - дъждът бързо ще преминава в сняг, а в няколко области е обявен жълт код за опасно време. Очаква се повече сняг и опасни навявания по проходите, докато температурите ще паднат под нулата в голяма част от страната