Турчинът Доган бил по-българин от българите, защото ... прави открита пропаганда в полза на Русия. Накратко: това е нагледен епизод от хибридната война на руските специални служби чрез използването на зависим политически субект на територията на друга държава, в случая България. Така шефът в оставка на вътрешната комисия в парламента ген. Атанас Атанасов разчете контролираните скандали в ДПС. Според него се акцентира върху внушението : турската партия в България е на страната на Русия !!!
Това е и сигнал към всички рубладжии да се включат с опорната точка - щом турчинът Доган е на страната на Русия, то там е мястото на всички българи.
Крайно време е нормалните хора да заявят високо, че между Турция и Русия избират БЪЛГАРИЯ!
Още от България
Предимно слънчево и горещо, на места с валежи - на запад е обявен жълт код
Максималните температури на повечето места, ще бъдат между 30° и 35°, в София - около 32°
Бургас, София и Пловдив се включиха в мемориалния маратон "Тичам за героите на Украйна"
Днес воините на Украйна защитават не само своята страна, но и Европа от руската агресия
Борисов се опитва да прехвърли върху демократичните партии вината, че не желаят "общ кандидат" с ГЕРБ
Същевременно лидерът на ГЕРБ изпраща сигнал към Румен Радев в опит да си осигури неговото благоразположение при следващото политическо пренареждане